Drobečková navigace

Úvod > PROJEKTY 2007-2013 > Olomoucký kraj > POV 2010

POV 2010

Projekt z  Programu obnovy venkova 2010 Olomouckého kraje, oblast podpory č. 2

Projekt pod názvem Společně pomůžeme sobě i krajině byl zaměřen na podporu aktivit jednotlivých obcí v našem regionu a souvisí s aktivitami ve strategiích MRG Němčicka a Přediny. Náplň projektu spočívala:

1. v pořízení vybavení pro kulturně-společenské akce tj. stany, paravany k prezentačním a propagačním účelům. Stany se staly jistotou a zárukou úspěchu připravovaných akcí všech obcí a propagační sety byly součástí informovanosti a propagací každé obce, ať již  samostatně nebo při prezentaci akcí Mikroregionu nebo MAS. 

2. v nákupu ozvučovací soupravy, elektrocentrály jsme zajistili zkvalitnění služeb pro tradiční i nově vzniklé společenské, kulturní, sportovní, ale i církevní akce (tradiční mše) v obcích našeho regionu.  

3. v nákupu mechanizace potřebné k úpravě a údržbě veřejných prostranství a to mulčovací stroje jsme docílili kvalitní péči o zeleň na území všech obcí. Tyto stroje efektivně pracovaly po celou sezónu na celém území regionu a tím jsme se si ověřili, že investované peníze byly vynaloženy účelně a efektivně pro celý region.