Drobečková navigace

Úvod > Zelená úsporám

Zelená úsporám

 

 

Projekt si klade za cíl zlepšit informovanost potenciálních žadatelů o možnostech programu Zelená úsporám a to ve specifických podmínkách venkovských obcí. Tato aktivita má přispět ke splnění globálních ukazatelů tohoto programu, jejím úkolem je především rozšířit a zkvalitnit nabídku informací a poraden na venkově, zvláště pro osoby, které nemají přístup k internetu, cestou doplnění stávajícího poradenství, které poskytuje Národní síť MAS o problematiku programu Zelená úsporám.

Kancelář místní akční skupiny se zapojila do tohoto programu a poskytuje poradenství zvláště v oblasti pořizování projektové dokumentace, zateplovacích technologií, vytápěcích a solárních soustav i systémů tepelných čerpadel, jakož i jejich možných kombinací tak, aby se maximalizoval užitek pro žadatele a byla dodržena litera programu Zelená úsporám. Při konzultacích přímo u žadatele nebo v kanceláři s naším konzultantem se potencionální žadatelé dozví v jaké oblasti podpory by mohl zvýšit úspory svých finančních prostředků. Tyto oblasti se dotýkají jak výstavby novostaveb nebo při rekonstrukcích již stávajících rodinných i bytových domů.

Program je určen vlastníkům rodinných a bytových domů (panelových i nepanelových technologií). Kromě fyzických osob se do něj mohou zapojit také společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce, podnikatelské subjekty, případně další právnické osoby. V druhém pololetí tohoto roku by se podpora měla rozšířit také na veřejné budovy. Na podporu na zateplení tak budou moci dosáhnout třeba školy, školky, ústavy sociální péče a další veřejné budovy v majetku obcí a měst.

Materiály a další informace můžete získat v kanceláři MAS v Doloplazích (na zámku 1. patro) a to v pondělí od 8,00 – 12.00 hod, ve středu od 10.00 – 14.00 hod nebo přímo kontaktovat naše konzultanty.

Konzultanty pro naši  oblast Němčicka a Přediny jsou manželé Matuškovi Němčice nad Hanou, telefonický kontakt: 775046366 nebo 774054141.

 

 

 

 

Tvorba ISRÚ probíhá za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje z POV 2013 ve výši 125.000,-- Kč.

pas_loga_upraveny02[6].jpg

SÍDLO MAS

Sídlo a kancelář MAS
Na cestě k prosperitě:
Doloplazy 15 (zámeček)

mas_sidlo.jpg

17. 6. Adolf

Zítra: Milan

DOTACE přes MAS (VÝZVY)

Maskáček

Maskáček "Zima 2013" (č. 9)

maskacek_zima_2013[1].pdf

Návštěvnost stránek

231446